X
X
TRY

Bağcılar Nakliyat Firması

AnasayfaYazılarGoogle SEOBağcılar Nakliyat Firması

Hesaplı Taşımacılık
.Firmamız olarak yaptığımız nakliyat kalite ve dürüstlükten taviz vermeden en hesaplı bir şekilde yapıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi her konuda memnun etmek bizim işimizin bir parçası

Müşteri Memnuniyeti
Biz Göreme Nakliyat Olarak Aldığımız Her işi, ilk işimizdeki heyecan ve istekle tamamlıyoruz!.

Tüm Araçlarımızda Marangozlu Ekibimizle Hizmetteyiz

İşini Severek Yapan Ekip
GÖREME Nakliyat olarak İşimizi Daima Severek Yapıyoruz

İşinde Uzman Marangozlu Kadro
Nakliyat Ekibimizde Yüklemeci Olarak Görev Yapan Arkadaşlarımızın Yanında Daima 1 Adet Marangozumuz Bulunmaktadır.

Kaliteli Özel Ambalajlama
Taşıma İşlemine Başladığımız an Evinizdeki Bütün Eşyaları Gereken Hassasiyet İle Tek Tek Ambalajlıyor ve Güvene Alıyoruz.

Hesaplı Taşının
2001 Yılından İtibaren Bu Sektörde Zorlukları Aşmamızın En Büyük Nedenlerinden Biride İşimizi Kaliteden Ve Dürüstlükten Taviz Vermeden En Uygun Fiyata Yapıyoruz...

GÖREME NAKLİYAT 2004 yılında İstanbul-Bağcılar'da İbrahim BAYRAM tarafından kurulmuş olup, şu anda faaliyetlerine İstanbul’da devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı çalışma misyonunu benimsemiş olan firmamız, hizmet kalitesi ve düşüncesi ile sektörde her zaman ilkleri uygulayan kuruluş olmuştur. Firmamız 15 yılı aşkın süredir nakliye ve lojistik tecrübesini modern lojistik hizmetleriyle birleştirip kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiştir.

Sekrörde önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız yükün kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

https://www.goremenakliyat.com/haberdetay/bagcilar-nakliyat-firmasi.html


masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Top