X
X
TRY

Düğün Organizasyonları | Nişan Organizasyon

AnasayfaYazılarGoogle SEODüğün Organizasyonları | Nişan Orga...

Hayatınızın en özel, anlamlı ve güzel günlerinden biri olan düğün gününüzde, düğününüzü organizasyon hizmetlerimiz ile daha da güzelleştirebilirsiniz.

Nişan organizasyonu için masa, sandalye, süsleme, yeme içme, ikram ve diğer ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti en üst kalite ve seviyede yerine getiriyoruz.

Düğün ve Davet organizasyonlarınız için başta İstanbul olmak üzere sizlere tecrübeli ekibimiz ile süsleme, düğün ekip-ekipmanları temini ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz.

Düğün Organizasyonları için şık düğün süslemeleri, ekipman ve süsleme malzemeleri temini, çeşitli uygulamalar.

Masa ve sandalye süslemeleri, gelin yolu süslemesi, gelin-damat masası süslemesi, düğün organizasyonu mekanı için çevre süslemeleri, volkan ve konfeti uygulamaları.

Masa üstü düğün süslemeleri, Masa üstü için çeşitli masa örtüleri ve dantel kapak, canlı çiçek masa parterleri, yapay ve canlı çiçekli şamdan modelleri.

Organizasyon yeri olarak seçtiğiniz mekana uygun şekilde süslemeler yapabilir, sizleri kendi davetinizde birer davetli olarak ağırlayabiliriz.

Düğün Organizasyonları
Düğünler toplumda sayı bakımından hemen hemen en çok insanın bir araya geldiği organizasyonlardır. Haliyle bu gibi büyük kalabalıkların ihtiyaçlarını da bireysel olarak düğün sahiplerinin karşılaması büyük bir iş gücü ve maddi bütçe demektir.

Düğün sahipleri bir taraftan misafirlerle ilgilenirken diğer taraftan hizmet işleriyle aynı anda koşuşturmaları böylesi mutlu bir günde misafirleriyle beraber geçirecekleri neşe ve sevinçlerine gölge düşüreceği kesindir.

Maddi olarak ifade ettiğimiz gibi büyük kalabalıkların bir araya geldiği bu davetler için düğün sahiplerinin bir sefere mahsus bu kadar misafir için masa, sandalye,  çatal kaşık, tabak, nikah masası, fotoğraf, kamera, ses düzeni, yeme içme, ikram, süslemeler, alan dekoru gibi ihtiyaç duyulan bu hizmetlerle beraber ikramlara bağlı olarak ortaya çıkan diğer ihtiyaçları da gidermeleri başlı başına üstesinden gelinecek bir durum değildir.

İşte burada bu hizmetlerin tümünü yerine getiren profesyonel organizasyon firmaları vardır.

Biz de Organizasyon Hizmeti olarak düğün organizasyonları için A’dan Z’ye lazım olan tüm hizmetleri kiralama usulüyle yerine getiriyoruz.

Ayrıca güler yüzlü, samimi ve işinde tecrübeli profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla bu hizmetleri en üst kalitede yerine getiriyoruz.

Gerçekten düğünler, günümüzde büyük bir organizasyon ve buna bağlı olarak profesyonel bir hizmet gerektiriyor. Haliyle kaliteli ve dört dörtlük bir düğün tüm gelin ve damat adaylarının olmasını istediği bir durumdur.

Çünkü düğün sahipleri başta olmak üzere gelin ve damat, misafirleriyle eğlenecekleri ve eksikliklerin olmasını istemediği gönüllerince bir düğün olmasını istemeleri kadar doğal bir şey yoktur. İşte burada bu iş organizasyon firmalarının işidir. Çünkü organizasyon firmaları düğün organizasyonlarını kendilerine iş edinmiş ve yıllarca bu işi yaparak alanında kazandıkları t

Nişan masası süslemesini mumluk, isimlik, jardinyer, pastalık, vazo, çiçek, tül perde, kurdele gibi aksesuarlarla süsleyebileceğimiz gibi gelin tarafının tercihine bırakılarak da nişan masası düzenlemesini yapıyoruz.

Her türlü nişan masası düzenleme işini profesyonel ve üst kalitede yapıyoruz.

Nişan Yapılacak Mekanın Nişan Merasimine Uygun Hale Getirilmesi

Nişan yapılacak mekanın seçimini ister biz organizasyon firması tarafına bırakılır, ister nişan organizasyonunu düzenleyen aileler tarafından belirlenir fark etmez. Ama biz Organizasyon Hizmeti olarak mekanın seçiminden sonra bu mekanı belli başlı süsleme, dekorasyon ve aksesuarlarla nişan merasimine yakışır bir şekilde düzenliyoruz.

Nişan Masası Süslemesi

Nişan Pastası ve İkramlar

Nişan Organizasyonların vazgeçilmezi olan pasta ve ikramları gelin ya da damat tarafı menünün içeriğini seçeceği gibi bunu biz Organizasyon Hizmeti’ne de bırakabilirler. Ama her ne şekilde olursa olsun gelen misafirlere en üst kalitede ikramlarımız olduğu gibi bu konuda tecrübeli ve güler yüzlü bir şekilde ikram hizmetini yapan ekipmanlarımız da mevcuttur.

Nişan Takılarını ve Tepsisinin Hazırlanması

Nişan organizayonu için nişan tepsisini ufak balonlar, kurdeleler, boncuk gibi ufak tefek aksesuarlarla nişan organizasyonuna yakışır bir şekilde süslüyoruz.

Nişan İçin Kıyafet, Saç ve Makyaj Seçimi

Gelin ve damadın kıyafet, saç, makyaj ve diğer tüm bakım ve hazırlanmasını Nişan Organizasonu hizmeti konsepti içinde gelin ve damadın tercihlerine göre yapıyoruz.


Top