X
X
TRY

Pvc zemin kaplama | Epoksi zemin kaplama | Mikro beton

AnasayfaYazılarGoogle SEOPvc zemin kaplama | Epoksi zemin ka...

İlerleyen teknoloji ve yapılan yeni buluşlarla birlikte hayatımızın pek çok aşamasında yaşanan radikal değişimler, bizlere daha kaliteli ve yüksek standartlı bir yaşamın kapılarını aralamaya başlamıştır. Günlük hayatımız içerisinde yer alan pek çok alanlarda hissettiğimiz ve bize büyük konfor ve kolaylık sağlayan bu yenilikler hiç şüphesiz kendisini en fazla inşaat ve yapı sektöründe hissettirdi.

Ev yada iş yerlerimizin inşası ve dekorasyonunda kullanılan malzemeler tamamen boyut değiştirdi ve çok değişik özellikli ancak daha fonksiyonel ve kullanışlı olanları gündeme getirildi. Ahşap kapı pencerelerin yerlerin pvc ve endüstriyel olanları, biriket ve tuğlanın saltanatını yutong çeşitleri, duvarların yerini alçıpan bölmeler gibi daha uzayıp giden pek çok örnek gözlerimizin önüne serilmeye başladı.

Karo Halı Uygulama Alanları
Her yönden avantajlı karo halılarımız ile; ofis zeminleri, sinema ve tiyatro salonlarında, konferans, konser ve kongre salonlarında, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, hava alanlarında, fuarcılık sektöründe, kamu ofis alanları, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, devlet dairelerinde kullanılabilmektedir.

Firmamız, 2000 yılından beri zemin sektöründe hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü Gerfloor, Tarkett, Forbo, Adofloor, firmalarının LVT, Linoleum, PVC zemin ve spor zemin malzemelerini stoğmuzda bulundurmaktayız.
Firmamız, iki ana deposu ile İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı projelerde deneyimli uygulama ekibimizle hizmet vermekteyiz
Biz geniş bilgi ve tecrübelerimizi bize başvurduğunuzda ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün seçenekleri sunmak için kullanıyoruz.
https://dokuzeminsistemleri.com/
Size girişten çıkışa ideal esnek kesin çözümler sunuyoruz.

https://dokuzeminsistemleri.com/hizmet/pvc-zemin-kaplama

befloor zemin kaplama
lüks vinil kaplama
gerflor zemin kaplama
rulo halılar
forbo zemin kaplama
adoflor zemin kaplama
lvt zemin kaplama
epoksi self leveling
tarkett zemin kaplama
duvar koruma bariyeri-süpürgelik
akrilik zemin kaplama
spor zemin kaplamaları
poliüretan zemin
kaymaz yer kaplamaları
yer kaplamaları
antibakteriyel zemin kaplama
antistatik yer kaplamaları
dmd zemin kaplama
epoksi zemin kaplama
esd yer kaplamaları
heterojen yer kaplamaları
homojen yer kaplamaları
merdiven zemin kaplama
mikro beton
pvc zemin kaplama
https://dokuzeminsistemleri.com/hizmet/epoksi-zemin-kaplama-nedir


Top