X
X
TRY

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıGenelFreelancer

Freelancer

Değerli Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Karşılamak İlk Vazifemizdir.

Freelance Kodlama Adını verdiğimiz Kodlama modeliyle paketlerimizde isteğiniz doğrultusunda güncelleme ve eklemeler yapıyoruz.Öncelikli olarak, türkiye genelinde web tasarım işi yapmak isteyen müşterilerimize freelance kodlama ile fırsat sunuyoruz.

Çevrenizde web sitesi yaptırmak isteyen çok kişimi var? Bilgisayar işleri ile uğraşıyorsunuz ama web sitesi yapımından anlamıyormusunuz.? veya ek iş olarak web tasarım işimi yapmak istiyorsunuz.? İŞTE TAM YERİNDESİNİZ.

Freelance İş Nedir? Nasıl İş verebilirim?...

Freelancer iş, Satın aldığınız web paketlerimizde yaptıracağınız değişiklikler ve isteklerdir.
Satın aldığınız web paketinde müşterinizin istediği bir özellik veya eklenti olmayabilir, Bu isteklerinizi freelancer iş modeli hizmetimizle yerine getiriyoruz.

Örneğin: Satın aldığınız web paketine müşteriniz yeni bir özelliklik isteyebilir (Dil Eklentisi, Modül eklentisi vb.) ve/veya Tasarımında değişiklik talep edebilir bu gibi durumlarda Destek (Ticket) Sayfasından Ticket açarak Teknik Destek Departmanımıza iletebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Yapılacak işin türüne göre değişiklik göstermektedir. Siz isteğinizi ilettiğinizde ilgili departmanımız size maliyetini bildirecektir.

Freelancer iş alımını her ay belirli sayıda yapmaktayız. İş Alımının aktif veya pasif durumunu ticket açarak destek ekibimize sorabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(77 defa görüntülendi. / 2 kişi faydalı buldu.)

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Top