X
X
TRY

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıGenelGRAFİK TASARIM

GRAFİK TASARIM

Markanızın hikayesini yazalım, çizelim
Grafik Tasarım konusunda; logo tasarımı, Amblem tasarımı kurumsal kimlik, dergi tasarımı, dijital katalog, fuar stand tasarımları, poster ,afiş tasarımlarınızı markanızın hikayesini konumlayacak şekilde tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı doğru metinler ile müşterilerinize tanımlayalım.

Dergi Tasarım

Markanızı ön plana çıkaracak broşür tasarımları, insertleriniz ve kataloglarınız için bize bir mail yada telefon görüşmesi mesafesindesiniz. Reklam Ajansının farkı grafik & tasarım ve uygulamasında iyi bir dinleyici olmakta yatar. Markanızı anlaşılır kılmak için hikayeyi sizden dinlememiz yeterli.

Digital Katalog

Tanıtım ve reklam argümanları içinde görsel ürünlerinin TV, sinema, internet yayıncılığı, sosyal medya ve yazılı ürünlerin Gazete, dergi, bülten, katalog, broşür, kitap önemleri her geçen gün artmaktadır.

AFİŞ / BİLBOARD TASARIMLARI / INSERT
Grafik tasarım konusunda kurumsal kimlikten maskot tasarımına kadar, kartvizit tasarımından illustrasyon çizimlere kadar her aşamada profesyonel hizmetler sunmaktayız.

KATALOG BROŞÜR TASARIMI
Katalog kapak sayfası sonra iç sayfalar için tasarımlar hazırlanır, katalog iç sayfası kapak sayfası ile uyumlu olması gerektiği gibi, içeriklerin uygun olarak görünmesini, okunabilmesini sağlayacak renk ve gerekiyorsa arka plan görselleri ile tasarlanmaktadır.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın veya kurumunuzun Kurumsal Kimliği sadece logo tasarımından ibaret değildir. Logo markanızın, kuruluşunuzun dış yüzüdür ve algıda temsiliyet anlamında çok önemli bir yere sahiptir ancak logonuzun kurumsal kimlik tanıtım argümanlarıyla birlikte kullanımı ile markanız işlevsel hale gelir.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(77 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)

masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Top